11 Ocak 2016

Hakkımızda

Hakkımızda

Bahçelievler ilçesi, İstanbul ilinin batı tarafında yer almaktadır. Yıl 1992’yi gösterdiğinde Bakırköy’den ayrılmış ve ilçe statüsü kazanmıştır. Konum olarak çok önemli bir bölgededir. Küçükçekmece, Bakırköy, Güngören gibi önemli ilçeler çevresinde yer almaktadır.

İlaçlama şirketi olarak insanların belirli bir düzen içerisinde sosyal yaşantılarını sürdürmekte olduğu aynı şekilde işlerine gelip gitmekte oldukları Bahçelievler ilçesinde yaşanan haşere problemlerinin karşısında durmayı hedefliyoruz. Çünkü haşere olarak tanıdığımız canlılar insanların yaşadıkları ortamlara giriş yaptıktan sonra yaşam düzenlerini alt üst etmekte birebirdirler.

Bahçelievler ilaçlama firması olarak nasıl çalışmaktayız?

Şüphesiz ki ilaçlama yaptıracak kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli faktör sadece yasal destek almaktır. Bizlerde Bahçelievler ilaçlama firması olarak yasal statüde hizmetler vermekten memnuniyet duyuyoruz. Bu durumda firmamızdan güvenerek, gönül rahatlığıyla Bahçelievler böcek ilaçlama desteği talep edilebilir.

Firmamız güncel haşere sorunlarını çok yakından takip eder ve tehlike potansiyellerinin farkındadır. Haşere türlerine karşı kullandığımız ilaçlar ziraat mühendislerimiz tarafından belirlenir. Aynı şekilde ilaçlama metotlarımız, ilaç kullanım oranlarımızda uzman mühendislerimizce ayarlanmaktadır.

Bahçelievler ilçesinde yaşanan haşere sorunlarına yönelik ilaçlama desteği sunacak personel kadromuz sadece eğitimli ve bu alanda uzun yıllar boyunca çalışmış tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Haşerelerin atacağı her adımı kestirebilecek ve saniyeler içerisinde en gerekli adımları atmayı başaracak kadar profesyonel bir çalışma anlayışına sahibiz.Bahçelievler ilaçlama firmamız bölge halkının yaşadığı haşere sorunlarına en kısa süreler içerisinde destek olabilmek için gün boyunca bekliyor. Haşere sorununa karşı kısa sürede yardım almak için bizleri arayın ve 120 dakika dolmadan belirttiğiniz konuma ulaşarak ilaçlama sürecini başlatalım.

Çınar ilaçlama Yüce Böcek ilaçlama